Default welcome msg!

 

ROWERY MARZEŃ TO NASZA SPECJALNOŚĆ!

Jeśli standardy cię nudzą i żądasz od sprzętu czegoś więcej to mamy ofertę, która sprosta twoim oczekiwaniom! 

Proces doboru i sprzedaży rowerów marzeń dopracowaliśmy do perfekcji! Wybierając nas trafiasz pod opiekę najwyższej klasy specjalistów posiadających ogromną wiedzę i doświadczenie. 

Nasi doradcy klienta, bike fitter oraz mechanicy, którzy aktywnie uczestniczą w procesie sprzedaży, na co dzień dosiadają fantastyczne, najwyższej klasy rowery, dlatego doskonale wiedzą czego potrzebujesz, żeby osiągnąć pełnię kolarskiego szczęścia!

Każdy z nas jest specjalistą w swojej kategorii, dlatego niezależnie od tego, czy poszukujesz roweru szosowego, triathlonowego, XC, czy e-bike, znajdziesz najlepszą, fachową pomoc i doradztwo.

Rower kupiony u nas jest dosłownie skrojony na miarę, zarówno pod względem wymagań, kolorów, jak i rozmiarów wszystkich kluczowych komponentów!

 

Chcesz na swoim rowerze wyróżniające się malowanie? Zobacz nasze nieprzeciętne opcje w Project One.

Wybierz swój model Trek i dopasuj go do swoich wymagań!

MADONE SLR

Madone to najlepszy rower wyścigowy. Jest komfortowy, aerodynamiczny, lekki i niebywale
szybki.

EMONDA SLR

Potrzebujesz lekkiego roweru o dużej sprawności i aerodynamicznej ramie ze zintegorwanym kokpitem? To właśnie Emonda

DOMANE SLR

Zachowaj siły dzięki zastosowanej w Domane stabilnej geometrii endurance i technologii ISOSpeed wyrównującej nierówności drogi.

 

DOMANE +LT

Domane+ LT to szosowy rower elektryczny z włókna węglowego z barankiem stworzony specjalnie dla miłośników szosy szukających prawdziwych wrażeń na drodze, a jednocześnie dodatkowej mocy

SPEED CONCEPT

Speed Concept potrafi wiele, ale prędkość to jego najmocniejsza strona. To na nasz najbardziej aerodynamiczny rower, dzięki czemu jest idealną maszyną na triathlon i świetnym wyborem dla fanów czasówek, którzy wiedzą, że liczy się każda sekunda

 

SUPERCALIBER

Supercaliber to rower do wyścigów cross country stworzony z myślą o osiągnięciu prędkości potrzebnych do stanięcia na szczycie podium.

TOP FUEL

Top Fuel to nad wyraz sprawny rower górski full suspension dla wszystkich uwielbiających wyścigi długodystansowe i rowerzystów, którym nie wystarcza tylko jedna dyscyplina. Łączy najlepsze cechy rowerów do XC i na szlaki w celu stworzenia dającej niewiarygodnie wiele radości, sprawnej i wydajnej maszyny

 

FUEL EX

Fuel EX to rower z włókna węglowego na szlaki, który frunie po singletracku, pozwala zaszaleć z innymi niepokornymi miłośnikami szlaków i pokonywać niekończące się kilometry podczas maratonów

RAIL

Rail to elektryczny rower górski wykonany z włókna węglowego stworzony z myślą o pokonywaniu długich dystansów, który pędzi równie szybko co nasze najmuskularniejsze modele szlakowe, a do tego wspomoże Cię podczas stromych podjazdów.

 

SLASH

Slash to rower górski enduro z włókna węglowego, który powstał z myślą o wielkich przeszkodach, ciasnym wpadaniu w zakręty oraz szybszych podjazdach i zjazdach niż wydawałoby się możliwe.

 

Zapraszamy do naszego salonu, a my nadamy bieg procesowi zamówienia wyjątkowej maszyny!

 

 

Sprawdź bezkompromisowe opcje Project One!

 

 

PROJECT ONE ULTIMATE

Parametry projektu Project One Ultimate są proste: nie ma żadnych określonych parametrów. Jeśli możesz to sobie wymarzyć, my możemy to urzeczywistnić—nawet jeśli oznacza to opracowanie nowego, jedynego w swoim rodzaju koloru farby specjalnie dla Twojego projektu. Więc, śmiało, pozwól swojej wyobraźni zaszaleć.

 

PROJECT ONE ICON

Project One ICON to kolekcja wzorów malowania premium pełna faktury, głębi i nastroju. Każdy wzór malowania ICON to przykład mistrzowskiego panowania nad farbą, które odzwierciedla pasję najbardziej doświadczonych artystów Project One.

 

 
 

PROJECT ONE DESIGNER SERIES

Talent jest niczym bez pasji. Nasz zespół projektantów wręcz kipi od obu. Poznaj mistrzów tej sztuki, którzy ofiarowali swoje umiejętności, aby ożywić Twoje fantastyczne pomysły, i sprawdź specjalnie przygotowaną serię Project One Designer.

 

 

Dlaczego warto wybrać Treka Project One?

 

JAKOŚĆ

 

Jeśli chodzi o jakość rowerów Project One, trzymamy się twardych i szybkich standardów — perfekcji. Każdy Project One jest projektowany i budowany z drobiazgową dbałością o szczegóły i nie opuści budynku fabryki w Wisconsin do czasu przeprowadzenia kilku wieloetapowych inspekcji. Ty oczekujesz najlepszego, my to gwarantujemy.

 

RĘKODZIEŁO

 

Ręcznie malowane, ręcznie montowane, jeden po drugim. W ten sposób nasz zespół utalentowanych projektantów, konstruktorów i malarzy wykonuje każdy rower Project One. Dobre rzeczy wymagają czasu, a niezwykłe rzeczy wymagają talentu. Inwestujemy solidną dawkę ich obu. Ponieważ to kwestia osobista — nie tylko dla Ciebie, ale dla rzemieślników zaangażowanych w realizację Twojego wymarzonego roweru.

 

SKŁADANIE

 

Każdy rower Project One jest budowany na zamówienie i ręcznie montowany z dbałością o szczegóły. Nie ma masowej linii montażowej ani roweru w pudełku czekającego na zakup. Proces rozpoczyna się, gdy projektujesz swoją wymarzony rower, a każdy krok jest wykonywany z myślą o Tobie. Twój rower będzie składany część po części, od początku do końca, przez kogoś, kto chce Cię oczarować.

 

JEŚLI UWAŻASZ, ŻE PROJECT ONE TO ZA MAŁO

 

Project One jest naszym flagowym produktem, ale jeśli mimo wszystko nie znajdziesz w nim komponentów, które są na liście twoich marzeń, to nadal jesteś we właściwym miejscu!

 

W projekcie, który dla ciebie stworzymy, możemy zamontować hi-endowe zestawy kół, komponenty wykorzystujące najnowocześniejsze technologie oparte na łożyskach ceramicznych, czy elementy napędów pochodzące z najlepszych manufaktur!

KOŁA - BIKE AHEAD COMPOSITES

KOŁA – LIGHTWEIGHT

KOŁA – CORIMA

KOŁA – BLACK INC

  

CHCESZ SPRÓBOWAĆ CZEGOŚ INNEGO?

 

Przedstawiamy FACTOR!

Nasze realizacje rowerów marzeń