Default welcome msg!

Centrum testowe

WARIANTY I ZASADY OTRZYMANIA SPRZĘTU NA TESTY
WARIANTY:
 1. Wpłata 100% wartości testowanego sprzętu jako kaucji (gotówka lub karta płatnicza).
 2. Podpisanie umowy użyczenia sprzętu testowego określającej rodzaj i stan techniczny sprzętu oraz wpłata kaucji w wysokości 70% wartości testowanego sprzętu, do wglądu 2 dokumenty ze zdjęciem, w tym dowód osobisty.
W razie chęci testowania sprzętu prosimy o rezerwację terminu testu. Brak rezerwacji nie daje gwarancji dostępności danego sprzętu w odpowiednim rozmiarze.
Rezerwacji dokonać można telefonicznie, e-mailem lub osobiście w sklepie stacjonarnym.

KOSZTY:
 • 25 zł za każdą rozpoczętą godzinę testu
 • 50 zł za każdą rozpoczętą dobę testu w przypadku siodeł
 • 100 zł za każdą rozpoczętą dobę testu w przypadku rowerów DOMANE AL, X-CALIBER oraz kół karbonowch
 • 150 zł za każdy rozpoczęty tydzień w przypadku toreb bagażowych
 • 250 zł za każdą rozpoczętą dobę testu w przypadku rowerów MADONE, TOP FUEL, SUPERCALIBER, DOMANE SL/SLR, , EMONDA, FUEL EX
Każdorazowo godzina wypożyczenia jest traktowana jako moment rozpoczęcia doby.

Koszty testu zostaną zwrócone klientowi, jeżeli zdecyduje się on na zakup w naszym sklepie sprzętu takiego, jak testowany model.

ZASADY:
 1. Klient wypożyczający sprzęt do testów, bierze na siebie pełną odpowiedzialność za wypożyczony sprzęt oraz swoje zdrowie w czasie wypożyczenia.
 2. Rowery testowe wyposażone są w pedały SPD w systemie Shimano, z opcją wymiany na platformowe. Jeżeli klient korzysta z innego systemu pedałów zatrzaskowych powinien mieć je ze sobą.
 3. Karbonowe koła rowerowe wymagają stosowania dedykowanych klocków hamulcowych, w które klient powinien być wyposażony w momencie wypożyczania sprzętu na testy. Dedykowane klocki można zakupić w naszym sklepie stacjonarnym. Montażu kaset na wypożyczane koła dokonuje wyłącznie nasz serwis. Istnieje możliwość wypożyczenia kół z zamontowaną kasetą.
 4. Klient ma obowiązek oddać sprzęt czysty i nie uszkodzony, w przeciwnym wypadku zostanie pobrana opłata za mycie bądź naprawę.

Brak produktów spełniających kryteria.