Default welcome msg!

 • Bike fitting
 • Bike fitting
 • Bike fitting
 • Bike fitting
 • Bike fitting
 • Bike fitting
 • Bike fitting
 • Bike fitting

W CODZIENNEJ PRACY PRZY BIKE FITTING’U WYKORZYSTUJEMY KOMPLEMENTARNY SYSTEM DYNAMICZNEJ ANALIZY POZYCJI NA ROWERZE - TREK PRECISION FIT.

 

UWOLNIJ SWÓJ POTENCJAŁ!

Niezależnie od tego czy jesteś profesjonalnym sportowcem czy amatorem, który dopiero rozpoczął swoją przygodę z kolarstwem lub triathlonem, dopasujemy rower do twojego stylu jazdy oraz możliwości biomechanicznych twojego ciała! Nasz certyfikowany bike fitter oraz fizjoterapeuta sportowy za pomocą supernowoczesnego sprzętu pomogą Ci wycisnąć z siebie i sprzętu dużo więcej, niż mogłoby się wydawać, zachowując przy tym możliwie jak największy komfort jazdy!

 

OBEJRZYJ FILM Z UDZIAŁEM NASZEGO BIKE FITTERA,

KTÓRY ODPOWIADA NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PRZEZ KLIENTÓW PYTANIA. 

 

Zarezerwuj wizytę

Polecają Nas:

 

Katarzyna Pawłowska

Polska kolarka torowa i szosowa, trzykrotna torowa mistrzyni świata, szosowa wicemistrzyni świata w wyścigu drużynowym na czas, mistrzyni Europy.

Adrian Tekliński

Polski kolarz torowy i szosowy, mistrz świata w scratchu, medalista mistrzostw Europy w scratchu, wielokrotny mistrz Polski.

Kamil Kuczyński

Polski kolarz torowy, jest zawodnikiem klubu Piast Szczecin. Uczestnik Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie oraz Londynie, w sprincie drużynowym i keirinie.

Maciej Bodnar

Triathlonista – siedmiokrotny medalista Mistrzostw Polski, reprezentant kraju na Pucharach Europy i Świata, najszybszy z Polaków na Enea Ironman 5150 Warszawa 2018.

Sebastian Karaś

50-to krotny medalista Mistrzostw Polski w pływaniu, wielokrotny rekordzista świata w pływaniu na wodach otwartych. Pierwszy człowiek na świecie, który przepłynął wpław 100 km przez Bałtyk z Kołobrzegu na Bornholm w czasie 28 godzin i 30 minut, obecnie czynny triathlonista.

Bartosz Rudyk

Jeden z najzdolniejszych polskich kolarzy młodego pokolenia. Starty na torze łączy z wyścigami szosowymi i ma już na swoim koncie sukcesy w obu konkurencjach. Jest złotym medalistą młodzieżowych mistrzostw Europy w wyścigu scratch z 2020 r.

Krzysztof Łukasik

Zawodowy kolarz górski, mistrz Polski MTB XCO 2020, medalista XCM, zwycięzca Pucharu Polski XCO, Akademicki vice- mistrz Świata.

Maria Pytel

Zdobywczyni 30 medali Mistrzostw Polski (11 złotych, 8 srebrnych i 11 brązowych). Związana z triathlonem od 2003 roku, od dzieciństwa pływanie. Magister Wychowania Fizycznego. Trenerka pływania oraz triathlonu od 2010 roku. Czynna zawodniczka, czołówka Polski kobiet na dystansach sprinterskich, a także 1/4 Ironmana.

Michał Kamiński

Pierwszy polski zawodnik reprezentujący grupę eSport Canyon Development Team u23, wielokrotny zwyciężca zawodów organizowanych przez platformę Zwift na terenie całego kraju. Zawodnik reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata Zwift

Przemysław Szymanowski

Brązowy medalista akademickich Mistrzostw Świata i nadziei olimpijskich w triathlonie. Zdobywca 49 medali Mistrzostw Polski w triathlonie, duathlonie i aquathlonie (29 złotych, 14 srebrnych i 6 brązowych) w triathlonie od 2000 roku, wcześniej duathlon od 1998 roku. Magister Wychowania Fizycznego. Trener triathlonu i pływania od 2010 roku.

Rafał Sarnecki

Polski kolarz torowy, mistrz Polski z 2015 oraz olimpijczyk z Rio de Janeiro w 2016 roku

Sergiusz Sobczyk

Trener triathlonu, czołowy polski zawodnik startujący na dystansie 1/2 IM oraz IM.  Wielokrotny zwycięzca zawodów triathlonowych na terenie całego kraju. Piąty w kategorii wiekowej na Mistrzostwach Świata Ironman 70.3

Sylwester Kuster

Trener Triathlonu, 13 krotny indywidualny mistrz Polski „Elity” na dystansach supersprint, sprint, olimpijski, długi, aquathlon i duathlon.

Sprawdź inne opinie o naszym bike fittingu (google/faceboook)

ABSOLUTE BIKES

TREK Partner Store
Ul. B. Prusa 10 paw. 8
05-800 PRUSZKÓW

Pracujemy:

Poniedziałek - piątek: 11.30 - 19.30
Sobota: 9.30 - 16.00

Dane do kontaktu:

 • Sklep i Serwis +48 22 295 11 44
 • BikeFitting:+48 730 970 245
 • sklep@absolutebikes.pl
 • serwis@absolutebikes.pl
 • ​fitting@absolutebikes.pl