Default welcome msg!

3900 pln/od osoby do 30.04.2021

 • Austriacka Karyntia z mnóstwem malowniczych asfaltów, w sam raz na kolarskie przygody!
 • Profesjonalna opieka ze strony 4 bike guide’ów,
 • Malownicze trasy kolarskie w Alpach Gurktalskich i Julijskich,
 • Profesjonalne zaplecze serwisowe w bazie wypadowej,
 • Na każdym wyjeździe do dyspozycji wóz techniczny z doświadczonym mechanikiem na pokładzie,
 • Malowniczo położony hotel *** jako baza wypadowa,
 • Bogaty pakiet powitalny,
 • Menu dostosowane na potrzeby kolarzy,
 • Codzienna integracja pozwoli na wymianę kolarskich wrażeń w doborowym towarzystwie,
 • Profesjonalny materiał zdjęciowy i filmowy z wyjazdu,
 • W pakiecie ubezpieczenie OC i NNW oraz kosztów leczenia na czas wyjazdu,
 • Przeżyj z nami kolarską przygodę roku!

Gerlitzen, góra położona w samym sercu austriackiej Karyntii, a na jej zboczu, na wysokości 1550 m n.p.m. zlokalizowany jest hotel Alpen Rose – to centrum naszego wyjazdu, z malowniczą panoramą karynckich, włoskich i słoweńskich gór w tle. Alpen Rose to doskonała baza wypadowa do wycieczek zapewniających pożywkę dla kolarskich zmysłów na najwyższym poziomie! Podczas 6 dni pobytu w malowniczej Karyntii będziemy oglądać piękne widoki w Alpach Gurktalskich, a także odwiedzimy Alpy Julijskie, gdzie rządni wrażeń będą mieli możliwość zmierzyć się z kultowym podjazdem pod słoweński Mangart! Odwiedzimy również pobliskie Villach oraz spróbujemy prawdziwej pizzy we włoskim Travisio. Poczas codziennych aktywności będzie nam towarzyszył profesjonalny filmowiec, więc poza fantastycznymi wspomnieniami przywieziemy z wyjazdu „hollywod’zką” produkcję! Każdorazowo podczas wyjazdów w góry będzie nam towarzyszył wóz techniczny z doświadczonym mechanikiem, transportujący m.in. dodatkowe wyposażenie gości.

Dla kogo?

Jeśli sprawnie poruszacie się na rowerze szosowym i hasło „the mountains are calling” kołacze się w waszych głowach, to chcielibyśmy zaproponować wam kolarską przygodę roku! Road Epic Austria to wyjazd skierowany do entuzjastów kolarstwa szosowego, którzy nie boją się zmierzyć z górskimi podjazdami i wielogodzinną jazdą z pięknymi widokami w tle. Nastawiamy się przede wszystkim na dobrą zabawę, ale okraszoną odrobiną potu - bo przecież jedziemy w wysokie góry! Przewidujemy trasy o różnej długości, tak żeby każdy miał co wspominać. Zapewniamy profesjonalne wsparcie na trasie, żeby jedynym waszym zmartwieniem było dojechanie do celu!

Gdzie?

Zabierzemy was do austriackiej Karyntii, w której zbiegają się alpejskie pasma górskie i nie brakuje tam malowniczych i niekiedy ciężkich tras. Odwiedzimy szlaki szosowe w Austrii, na Słowenii i we Włoszech. Zobaczymy najbardziej malownicze trasy tamtego regionu - zapierającą dech w piersiach Drogę 52 zakrętów, kultowy, słoweński Mangart, czy przepiękną drogę na Dobratsch wijącą się na terenach parku krajobrazowego. Naszą bazą wypadową będzie trzygwiazdkowy hotel Alpen Rose usytuowany na zboczu góry Gerlitzen - w zimę popularnego kierunku dla narciarzy, a w lato doskonałego punkt startowego do wycieczek rowerowych po regionie. Jest to miejsce prowadzone przez zawodową kolarkę górską, która doskonale zna potrzeby związane z uprawianiem kolarstwa.

Z kim?

Podczas całego wyjazdu będziecie pod opieką ekipy Absolute Bikes, pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem na rowerze oraz Adriana Teklińskiego, kolarskiego mistrza świata. Do waszej dyspozycji będzie 4 bike guide’ów, którzy poprowadzą wszystkie wycieczki w góry oraz będą gotowi odpowiedzieć na każde pytanie po zejściu z roweru.

Pogoda

Karyntia w czerwcu jest przyjazna kolarskim aktywnościom. Czerwiec jest tam najbardziej słonecznym miesiącem, a średnie temperatury wahają się w okolicach 20 stopni Celsjusza, więc warunki są idealne do uprawiania kolarstwa! Oczywiście wielokrotnie wyjedziemy w wysokie góry i jak to w takim terenie pogoda może się zmieniać, a temperatura może spadać, ale zawsze pod ręką będziecie mieli dodatkowe wyposażenie podążające za nami w wozie technicznym.

Wyjazd a epidemia COVID 19

Austria konsekwentnie stosuje środki zapobiegające rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Z tego powodu podróżowanie w celach turystycznych będzie możliwe najwcześniej na początku marca, więc termin, w którym planujemy wyjazd nie powinien być zagrożony. Dodatkowo powszechna akcja szczepień przeciwko Covid 19 pozwala optymistycznie podejść do naszych planów.

Niestety wszyscy musimy być przygotowani na nagłą zmianę lub zaostrzenie ogólnych zasad, ale jako organizator dołożymy wszelkich starań, aby przy zachowaniu bezpieczeństwa i odpowiednich standardów zapewnić udany wyjazd lub zwrot środków.

 

Więcej informacji na temat oferty znajdziesz w kolejnych zakładkach, które znajdują się u góry.

Pamiętaj, by do nich zajrzeć.