Default welcome msg!

Factor

Zapraszamy do świata najwyższej jakości i bezkompromisowego podejścia do najnowocześniejszych, kolarskich technologii!

FACTOR od 2009 roku, kiedy zaprezentował ponadczasowy model 001 nieustanie przesuwa granice tego, co jest możliwe.

Zanim jednak światło dzienne ujrzał ten cud kolarskiej techniki, FACTOR dostarczał rozwiązania inżynieryjne dla najlepszych i najszybszych marek na świecie. Wśród klientów FACTOR nie zabrakło najbardziej prestiżowych marek takich, jak Ferrari, Aston Martin, Lamborghini, Maserati i a także wielu F1, Moto GP oraz zespołów WRC.

W 2012 roku we współpracy z Aston Martin powstał rower Factor ONE-77 Hyper Bike, który od razu został okrzyknięty najbardziej zaawansowanym technologicznie rowerem wszechczasów i nawet teraz wiele z jego technologii jest liderem na rynku.

Współczesna wizja rowerów FACTOR to zasługa dwóch zawodowych kolarzy ze sporym dorobkiem: Baden Cooke’a i Davida Millara, którzy mają wpływ na to, jak dzisiaj wyglądają i co oferują rowery FACTOR.

Sprawdź modele rowerów FACTOR nowej generacji, które nadal rozwijają innowacyjne dziedzictwo bez kompromisów w zakresie luksusowych osiągów.

 

OSTRO VAM

Niesamowicie szybki, niewiarygodnie lekki i niezwykle wygodny, jest gotowy do wygrywania sprintów, odcinków górskich i brukowanych klasyków. Jest najbardziej wszechstronny, ponieważ nie godzi się na kompromisy. Jeśli jesteś typem kolarza, który ściga się z „nożem w zębach” bez względu na trasę, to jest rower, na który czekałeś. Kiedy mówimy, że możesz mieć wszystko, mamy to na myśli

O2 VAM

Najlżejsza rama roweru szosowego FACTOR, z całkowicie wewnętrznym prowadzeniem linek, która wyróżnia się jak żadna inna, gdy droga prowadzi w górę i taką pozostaje. Ta ultralekka rama pozornie jest odporna na grawitację podczas wspinaczki, a jednocześnie pewnie i przewidywalnie pokonuje zakręty podczas zjazdów.

O2

O2 to dopracowany i wszechstronny rower, zbudowany z myślą o szybkości i komforcie podczas długich dni w siodle. Przeprojektowany od wewnątrz z wykorzystaniem rewolucyjnych metod produkcji O2 VAM, druga generacja O2 jest mocna, lekka i wyposażona w wiodącą w swojej klasie technologię. Dostępne w wersji z hamulcem tarczowym i szczękowym.

ONE

ONE wykracza poza aerodynamikę, przekraczając granice jako najszybszy rower szosowy aero w historii. Sprawdzony na papierze i w tunelu aerodynamicznym, ale przede wszystkim na drodze. Przyjmując niekonwencjonalne podejście do aerodynamiki, ONE posiada w rdzeniu dolną rurę Twin Vane EVO, zaprojektowaną z myślą o wydajności aerodynamicznej i maksymalnej sztywności ramy. Atakując peleton pod wiatr, jadąc na czele kryterium lub prowadząc szybką grupę przez pagórkowate tereny, ONE zapewnia ekscytującą, szybką i niezwykle mocną jazdę.

SLICK

SLiCK to jazda na czas/triathlon napędzana przez obsesję.

Obsesja na punkcie szybkości; za przekraczanie granic; dla wszechstronności i możliwości regulacji. Każdy element SLiCK, od 51 Speedshop Aerobar po dolną rurę Twin Vane EVO, został celowo uwzględniony w projekcie ze względu na obsesyjne dążenie Factor do stworzenia najszybszego, najbardziej zaawansowanego technicznie roweru aero na rynku.

LS

Wyrafinowany i smukły model LS leci. Dzięki zoptymalizowanej sztywności na szuter, ultralekkiej ramie 950 g i precyzyjnemu prowadzeniu ukierunkowanemu na wyścigi, LS to szutrowa wyścigówka bez żadnych blokad.

VISTA

 

ViSTA została zaprojektowana i skonstruowana do dłuższej i szybszej jazdy, łącząc odkrycie na każdej nawierzchni z wydajnością. Opracowany dla tych, którzy wędrują jak wyścigi, ViSTA odblokowuje mniej uczęszczane drogi, umożliwiając to, co kiedyś uważano za niedostępne.

Charakterystyczna dla ViSTA geometria all-road została zaprojektowana specjalnie z doskonałymi właściwościami jezdnymi, aby zachować kontrolę, gdziekolwiek jedziesz - i możesz jeździć prawie wszędzie.

Potrzebujesz więcej? 

 

 

 

Skontaktuj się z nami i opowiedz swoją historię, a podpowiemy, który rower FACTOR najlepiej będzie do ciebie pasował!

Zapraszamy do naszego salonu w Pruszkowie koło Warszawy, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!