Default welcome msg!

EMONDA SL 5

Dostępność: Brak w magazynie

0,00 zł
Model
Émonda SL 5 to podstawowy model z włókna węglowego w naszej najlżejszej gamie rowerów szosowych. Jest szybki i lekki, zrównoważony, świetnie się prowadzi, a także wyposażony w szybką i niezawodną grupę części. Świetnie spisuje się podczas przejażdżek na 160 km w pagórkowatym terenie, jak również na szybkich podjazdach i błyskawicznych zjazdach.

Główne cechy

  • Chcesz osiągów lekkiego roweru z włókna węglowego w konkurencyjnej cenie. Zaczynasz przygodę z wyścigami lub regularnie jeździsz na szosie i chcesz przejść o poziom wyżej niż rower aluminiowy, a do tego potrzebujesz niezawodnych części, niskiej masy i charakterystyki jazdy ramy z włókna węglowego OCLV.
  • Lekka rama z włókna węglowego OCLV Serii 500, 11-biegowy napęd Shimano 105, potężne hamulce mocowane bezpośrednio, maszt podsiodłowy Ride Tuned, estetyczne wewnętrzne prowadzenie linek i kabli oraz koła bezdętkowe Bontrager Tubeless Ready.
  • Jeśli masz inwestować w jakąkolwiek część roweru, skoncentruj się na ramie. Lekka Émonda SL 5 pokona podjazdy na równi z najlepszymi, a jej precyzyjne prowadzenie zapewnia pewność na szosie. Jakość jazdy i niezawodny napęd czynią z niej świetną pierwszą szosówkę z włókna węglowego lub bardzo korzystne usprawnienie względem Twojego obecnego roweru.