Default welcome msg!

PROCALIBER 6

Dostępność: Brak w magazynie

0,00 zł
Model
Procaliber 6 to szybki rower do XC i najbardziej przystępny model MTB z rozdzielaczem IsoSpeed—systemem rozdzielającym w miejscu łączenia rury górnej/rury podsiodłowej, który zapewnia lepsze pochłanianie wstrząsów na trudnych trasach. IsoSpeed ma wyjątkową i znaczną przewagę nad tradycyjnymi hardtailami, ponieważ ogranicza męczące nierówności i zapewnia płynniejszą, szybszą jazdę.

Główne cechy

  • Lubisz szybką jazdę i pociąga Cię hardtail z ramą stworzoną z myślą o wygodniejszej jeździe po trudnych szlakach. Prędkość gra pierwsze skrzypce, ale wygoda nie jest dużo dalej.
  • Wytrzymała i lekka rama z Alpha Platinum Aluminium z IsoSpeed, napęd 2x11 Shimano Deore i hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano. Do tego, koła przystosowane do zastosowania bezdętkowego Bontrager Duster Elite Tubeless Ready i regulowany widelec ze sprężyną powietrzną RockShox Recon Gold RL ze zdalną blokadą, który pozwala zablokować widelec bez zdejmowania rąk z kierownicy.
  • Dostajesz świetny osprzęt, ale tak naprawdę kupujesz lekką ramę z zaawansowaną technologią IsoSpeed, której nie oferuje nikt inny. Dzięki wysokiej jakości komponentom, wygładzającemu trasę rozdzielaczowi IsoSpeed i precyzyjnym hydraulicznym hamulcom tarczowym, Procaliber 6 to szybka i wydajna maszyna, która nie ma sobie równych w tej cenie.