Default welcome msg!

Grupa
Wyjazd Road Epic Austria przeznaczony jest dla grupy 36-52 osób. Minimalna liczba uczestników, aby wyjazd mógł się odbyć to 36 osób.

Transport
Cena wyjazdu zawiera przejazd luksusowym autokarem, na trasie Pruszków – Alpen Rose Gerlitzen - Pruszków.
Na miejscu przewidujemy transport zgodnie z planem wyjazdu.
Rowery zostaną przewiezione dedykowanym, bezpiecznym transportem przed przybyciem grupy na miejsce.

Zakwaterowanie
Wszystkie noclegi spędzimy w Hotelu Alpen Rose ***, świetnie ocenianym pod względem obsługi i pysznego jedzenia, a także lokalizacji.
Oferowane są pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe w różnych konfiguracjach. Według potrzeb można zdecydować się na pokój dla jednej osoby, wymaga to uzgodnienia z organizatorem.
Hotel jest przystosowany dla rowerzystów. Posiada specjalny schowek na rowery oraz oferuje takie usługi, jak pranie rowerowych ubrań.
Hotel jest zlokalizowany na zboczu góry Gerlitzen i znajduje się o 8 km od miejscowości Villach, do której można dojechać transportem hotelowym.
W hotelu zorganizujemy punkt serwisowy.
Okolica obfituje w różne atrakcje, m.in. średniowieczny zamek Landskron, rejsy po jeziorze Ossiacher See, czy piękne kąpielisko u podnóża Gerlitzen.

Wyżywienie
W cenę wyjazdu wliczone są posiłki opisane w planie podróży.
Specjalnie dla grupy będą serwowane posiłki kuchni kolarskiej.

Aktywności sportowe
W planie wyjazdu jest pięć wycieczek o różnym czasie trwania i różnym stopniu trudności. Ich pokonanie będzie wymagało sprawnego poruszania się na rowerze szosowym. Ze względów bezpieczeństwa podczas jazdy po drogach publicznych przewidujemy stworzenie czterech grup kolarzy, każdą będzie pod opieką dedykowanego bike guide’a. Bezwzględnie wymagamy w pełni sprawnego technicznie roweru.

Ubezpieczenie
W cenie wyjazdu zawiera się ubezpieczenie OC i NNW oraz kosztów hospitalizacji w trakcie trwania wyjazdu oraz kontynuacji leczenia po jego zakończeniu.

Wymagane dokumenty
Do Austrii możesz wjechać posługiwać się ważnym dowodem osobistym lub paszportem.
Rekomendujemy zabranie obydwu dokumentów.
Polecamy też posiadanie ze sobą ważnej karty EKUZ.